Drukuj

Stylizacja brwi i rzęs

Administrator. Posted in Oferta


Stylizacja rzęs

Zabieg ten skierowany jest dla kobiet, które marzą o wyrazistym spojrzeniu, zapewnia niezwykły komfort i wygodę, ponieważ przedłużone rzęsy nie wymagają codziennego tuszowania. Piękne, długie oraz podkreślone rzęsy są marzeniem każdej Pani. Metoda ta polega na przyklejeniu do naszej rzęsy, jednej lub kilku rzęs syntetycznych, co daje zniewalający efekt.

Trwałe przedłużanie rzęs to sposób, aby zdecydowanie ułatwić sobie życie. Sztuczne rzęsy zdecydowanie pozwalają oszczędzić nasz czas podczas codziennego wykonywania makijażu. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni, zalecamy jednak regularne uzupełnianie rzęs co 2-3 tygodnie.

Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu. Rzęsy stylizuje się i dobiera na podstawie naturalnego układu rzęs każdej klientki. Rzęsy syntetyczne przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełnia na pozostałych. 

W naszym salonie oferujemy przedłużanie i zagęszczanie rzęs wszystkimi dostępnymi metodami: 1:1, metody objętościowe oraz hollywod.

 

zdjcie 16

 

Henna i regulacja

Odpowiednio wyregulowane brwi i właściwie podkreślone rzęsy potrafią zmienić wygląd całej twarzy.

 Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy naszego wizerunku. Henna to sposób na trwałe, a jednoczesne subtelne podkreślenie oprawy oczu. Brwi i rzęsy będą pięknie podkreślone, jeśli za jej pomocą zostaną przyciemnione o kilka tonów. Kolor brwi można poprawiać co dwa tygodnie. Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych prac

 

rzesy