Drukuj

Stylizacja paznokci

Jeśli marzysz o pięknych paznokciach, a Twoje własne pozostawiają wiele do życzenia, polecamy przedłużanie paznokci żelem. Paznokcie przedłużamy na formie, bez użycia sztucznych tipsów i kleju, dzięki czemu wyglądają naturalnie i subtelnie. Paznokcie to nieodzowna część wizerunku zadbanej, pewnej siebie i pięknej kobiety. Dla zwolenniczek subtelnej elegancji, dla drapieżnych i wyzywających, dla cieniących naturalność – dla każdego posiadamy szeroki wachlarz wzorów i metod zdobienia paznokci. Dla Pań mających dość ciągłego odpryskiwania lakieru proponujemy żelowanie naturalnej płytki.

s1

Przedłużanie paznokci żelem – to zabieg pozwalający na skorygowanie i przedłużenie uszkodzonej, obgryzionej i krótkiej płytki paznokci. Paznokcie przedłużamy wyłącznie na formie, bez użycia sztucznych tipsów i kleju, używamy maskujących coverów, dzięki czemu paznokcie wyglądają tak subtelnie i naturalnie, że można je pomylić z naturalnymi. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

s2

Żelowanie naturalnej płytki – pozwala wyrównać naturalną płytkę paznokci i nałożyć na nią żel w wybranym kolorze bądź permanentnie ozdobić paznokcie. Tak wykonane paznokcie pozwalają cieszyć się perfekcyjnym kolorem bądź zdobieniem 3-6 tygodni.

s3

Zdobienie paznokci – używamy najróżniejszych metod zdobienia, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w zdobnictwie. Kolorowe żele, cieniowanie, trójwymiarowe akrylowe ozdoby, zdobienie nail art, one stroke, zdobienie farbkami akrylowymi, wszelkie kolory brokatów, hologramów, masy perłowej i innych ozdób – wszystko to znajdziesz w naszym salonie.

    s4as4bs4c

GALERIA PAZNOKCI: ZOBACZ