Drukuj

Promocje

Administrator. Posted in Promocje

slider 1

 

Nie masz pomysłu dla kochanej osoby na Święta?
Podaruj jej PIĘKNO W PODARUNKU na dowolny zabieg.

Myślisz o zabiegu na twarz ale obawiasz się jak go skomponować? Zostaw to nam. Niesamowicie skomponowane zabiegi, dobrane indywidualnie do potrzeb i gustów obdarowanego już od 120 zł!

Delikatne muśnięcia, profesjonalny dotyk, a w tle dźwięk relaksującej muzyki, blask choinki i ta niesamowita atmosfera…. Zapewniamy, że zrobimy wiele, by obdarowana przez Ciebie osoba poczuła się wyjątkowo.

Podaruj pod choinkę bliskiej osobie niezapomniane chwile u nas!

slider 2

Zadbaj o stopy przed świąteczno-sylwestrowym maratonem

 

Grudzień już rozpoczęty, niepostrzeżenie wzrasta temperatura w sklepach, galeriach, centrach handlowych. Powoli zaczyna się przedświąteczna gorączka. Czy masz już listę wszystkich świątecznych obowiązków? Przed Tobą stanie w kilometrowych kolejkach do wyłowienia karpia, tysiące godzin spędzonych przy kreowaniu niepowtarzalnego smaku Świąt Bożonarodzeniowych, setki prezentów do wybrania, dziesiątki godzin spędzonych w pracy, przy słuchaniu świątecznych przebojów…

 

Zaplanuj dla Siebie samej krótką chwilę zapomnienia przed świątecznym rozgardiaszem. Pomyśl o swoich stopach zanim pomyśli o nich Zmęczenie. Przed gorącym okresem polecamy nasze zabiegi pedicure!Przed tak napiętrzonymi obowiązkami musisz podejść do naładowania swoich baterii w sposób gruntowny, całościowy, kompleksowy. Nasz pedicure to zestaw zabiegów, który nie tylko sprawi, że Twoje stopy odmłodnieją i wypięknieją, ale takż

Zadbaj o Twoje stopy przed Wielkim Świątecznym Maratonem. Przygotuj się fizycznie i mentalnie do czasu Gwiazdki, albo spróbuj naszego pedicure już po całym grudniowym galimatiasie – gwarantujemy, postawimy Cię na nogi! 

 

Pedicure kosmetyczny już od 70zł
Pedicure specjalistyczny od 90zł
Pedicure z hybrydami od 120zł

 

 Grudzień to magiczny czas. Nie zapominaj w tym całym szaleństwie po prostu o sobie!