Drukuj

Pielęgnacja stóp


Często zapominamy o stopach, które wykonują tak ciężką pracę. Zdarza się, że zaczynamy o nich myśleć dopiero gdy zabolą. Tymczasem stopy również wymagają odpowiedniej regularnej pielęgnacji by zachowały estetyczny wygląd i zdrowie. Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów na stopy, dzięki którym wyjdziecie z salonu lekkim krokiem.

 

Klasyczny pedicure zadba o piękny wygląd naszych stóp. Jeśli borykasz się z modzelami, nagniotkami, grubą i twardą skórą - pedicure specjalistyczny jest czymś dla ciebie. Dla szczególnie przesuszonej i zmęczonej skóry polecamy pedicure SPA parafinowy – świetny również w zimie, na marznące i wiecznie zimne stopy. Gdy nie masz czasu, a Twoje paznokcie u stóp wymagają natychmiastowego odświeżenia zapraszamy na ekspress pedicure. Dla Pań chcących mieć zadbane paznokcie u stóp bez odpryskującego lakieru proponujemy żelowanie paznokci u stóp lub pedicure hybrydowy.

 

zdjcie 14

 

Pedicure – klasyczny zabieg pielęgnujący stopy, obejmujący odprężającą kąpiel, usunięcie zrogowaciałego naskórka, peeling stóp, opiłowanie paznokci, usunięcie skórek oraz – opcjonalnie – malowanie paznokci.

 

Pedicure specjalistyczny - to zabieg podczas którego w fachowy i bezbolesny sposób możemy usunąć nagniotki, modzele, twardą i grubą skórę na stopach, opracujemy również paznokcie u stóp. Jeśli Twoje stopy wymagają więcej niż tyko odświeżenia, pedicure specjalistyczny będzie zabiegiem dla Ciebie.

 

Pedicure SPA parafinowy – to kompleksowy zabieg pozwalający stopom w pełni odprężyć się, dzięki odżywczej kąpieli, peelingowi, delikatnemu masażowi z wykorzystaniem witaminowego olejku i parafinowej kąpieli o właściwościach leczniczych i pielęgnujących. Tak jak w przypadku tradycyjnego pedicure – zabieg obejmuje także opiłowanie paznokci i usunięcie skórek. Zabieg szczególnie polecamy zimą na marznące i wiecznie zimne stopy.

 

Ekspress pedicure – to zabieg błyskawicznie odświeżający paznokcie u stóp. Obejmuje odświeżającą kąpiel, usunięcie skórek i opiłowanie paznokci oraz malowanie i zdobienie płytki.

 

Pedicure hybrydowy - to zabieg obejmujący odsunięcie skórek i opiłowanie paznokci, a także nałożenie na płytkę lakieru hybrydowego, który utrzymuje się w nienaruszonym stanie nawet do 8 tygodni

 

zdjcie 15